درباره ما

ابزارسرای  کریمی

پيشينه ي حضور شرکت بوش آلمان در ايران به سال هاي ابتدايي دهه ي 1330 خورشيدي باز مي گردد، زماني که مصرف کننده ايراني براي اولين بار با محصولات اين شرکت روبرو شد.

ابزارکریمی با هدف خدمت به جامعه صنعتي و توليدي کشور از طريق ارائه کالاهاي با ارزش افزوده و خدمات برتر پا به عرصه حضور گذاشته است. با چنين رويکردي از يک سو توجه به کيفيت، ايمني و دوام کالاها و از سوي ديگر ارائه مشاوره پيش از فروش،  آموزش در حين استفاده و خدمات گارانتي پس از فروش بخش ضروري و جدانشدني فرآيندهاي کاري شده  است. از اين رو اين شرکت در ديدگاه مشتريان و بازار به عنوان توزيع کننده برندهاي معتبر و برتر جهاني و  داراي بهترين نسبت قيمت به کيفيت شناخته شده است.

در دسترس بودن کالا از ديگر دغدغه هاي اين شرکت بوده است به همين علت بزرگترين شبکه توزيع را در حوزه کسب و کار خود بنا نهاده است.

شرکت ابزارکریمی طی این سال ها با هدف پاسخ گویی به نیاز صنایع کشور، از یک سو کیفیت خدمات و از سوی دیگر تنوع کالاهای خود را به طور مستمر گسترش داده است. هر کالایی که به سبد محصولات اضافه می شود نه تنها باید دارای استانداردهای قانونی باشد بلکه ضروری است از شرایط لازم برای بهره مندی از عبارت “تضمین کیفیت و خدمات ابزارکریمی” برخوردار باشد.

icon-1

خدمات ما

ابزار کریمی نمایندگی رسمی شرکت بوش در ایران

جزئیات بیشتر

icon-2

نمونه کارهای ما

ابزار کریمی نمایندگی رسمی شرکت بوش در ایران

جزئیات بیشتر

توانایی های ما

تعمیر ابزارآلات100%
قطعات100%
عرضه انواع محصولات بوش در ایران100%
لوازم یدکی100%